Movies
Ratings
100
TakenRated ★ 4.5
Horror StoriesRated ★ 3.0
InterstellarRated ★ 2.0
TwilightRated ★ 5.0- Romeo and JulietRated ★ 3.0
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 5.0- D-WarRated ★ 3.0
A Cinderella StoryRated ★ 3.0
101 DalmatiansRated ★ 2.0
Stand by Me DoraemonRated ★ 2.0
MisunderstoodRated ★ 5.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 4.0
BlindRated ★ 4.0
A Werewolf BoyRated ★ 4.0
My Dear DesperadoRated ★ 2.5
Secretly, GreatlyRated ★ 3.5
AnnabelleRated ★ 2.5
MegamindRated ★ 3.0
Toy StoryRated ★ 3.0
RatatouilleRated ★ 3.5