Titles you rated
Ford v FerrariRated ★ 5.0
JokerRated ★ 5.0
The Big ShortRated ★ 4.5
ReplicasRated ★ 4.5
Ad AstraRated ★ 4.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.5
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
AladdinRated ★ 5.0
ParasiteRated ★ 5.0
MoneyRated ★ 3.5
Captain MarvelRated ★ 4.5
Extreme JobRated ★ 4.5
UnbreakableRated ★ 4.0
The Last Days on MarsRated ★ 4.0
MineRated ★ 4.5
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 4.5
ExamRated ★ 4.0
The DictatorRated ★ 3.0
Mortal EnginesRated ★ 3.0
Django UnchainedRated ★ 5.0