Titles you rated
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
The Good PlaceRated ★ 3.5
The Good PlaceRated ★ 4.0
Brush Up LifeRated ★ 4.0
Weakest BeastRated ★ 2.5
Our Beloved SummerRated ★ 2.5
The Queen's GambitRated ★ 3.0
Matrimonial ChaosRated ★ 3.5
Sleepeeer Hit!Rated ★ 3.5
Nagi's Long VacationRated ★ 3.0
UnnaturalRated ★ 3.5
Long VacationRated ★ 5.0- All About My Rival in LoveRated ★ 2.5