Titles you rated
The AvengersRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 3.0
School of RockRated ★ 5.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 2.0
The AttorneyRated ★ 3.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 2.0
WhiplashRated ★ 5.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 3.5
Les MisérablesRated ★ 3.5
The Front LineRated ★ 3.0
The Man from NowhereRated ★ 5.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 2.0
Begin AgainRated ★ 5.0
August RushRated ★ 3.5
SilencedRated ★ 3.0