Titles you rated
The Fugitive: Plan BRated ★ 3.0- Ladies of the PalaceRated ★ 4.0
My PrincessRated ★ 2.5- Successful Story of a Bright GirlRated ★ 3.0
A Thousand Days' PromiseRated ★ 4.5
Attic CatRated ★ 4.0
Autumn in My HeartRated ★ 3.5
Sharp1Rated ★ 3.5
Sweet 18Rated ★ 5.0
Vampire ProsecutorRated ★ 3.0
Winter SonataRated ★ 4.5
LastRated ★ 5.0
Surgeon Bong Dal HeeRated ★ 5.0
Hur JunRated ★ 5.0
The Three MusketeersRated ★ 2.5
Special Affairs Team TEN Season 2Rated ★ 4.0
Special Affairs Team TENRated ★ 4.5
Hwang Jin YiRated ★ 4.5
I Need RomanceRated ★ 5.0
Temptation of WifeRated ★ 4.0