Titles you rated
Bungo Stray Dogs Season 2Rated ★ 5.0
Wolf Girl & Black PrinceRated ★ 3.5
Full HouseRated ★ 4.5- Yona of the DawnRated ★ 3.0
Some Day or One DayRated ★ 0.5
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 5.0
ResurrectionRated ★ 2.5
Autumn in My HeartRated ★ 3.0
Noragami AragotoRated ★ 3.5- Tears of the AntarcticRated ★ 4.0
ERASEDRated ★ 5.0
Tears in the AmazonRated ★ 3.0
NoragamiRated ★ 4.0
Black KnightRated ★ 1.5
Snow White with the Red HairRated ★ 4.5
The Last EmpressRated ★ 2.0
HorimiyaRated ★ 1.0
The King: Eternal MonarchRated ★ 2.0
Go Back CoupleRated ★ 1.0
Money FlowerRated ★ 1.5