Movies
Ratings
229
Crazy RomanceRated ★ 5.0
CloserRated ★ 4.5
Fallen AngelsRated ★ 3.5
Days of Being WildRated ★ 4.0
Happy TogetherRated ★ 5.0
The ReaderRated ★ 4.5
Green BookRated ★ 4.5
HerRated ★ 4.5
Infernal AffairsRated ★ 5.0
In the Mood for LoveRated ★ 5.0
American BeautyRated ★ 4.5
Revolutionary RoadRated ★ 4.5
If OnlyRated ★ 3.5
Chungking ExpressRated ★ 4.0
FlippedRated ★ 5.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.5
Spider-Man 3Rated ★ 3.0
AlliedRated ★ 3.5
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 5.0
The GodfatherRated ★ 5.0