Movies
Ratings
90
FluRated ★ 3.0
QuickRated ★ 2.0
Castaway on the MoonRated ★ 3.5
HancockRated ★ 3.5
Spider-ManRated ★ 4.0
The PacifierRated ★ 3.5
KnowingRated ★ 3.5
Woochi : The Demon SlayerRated ★ 4.0
The Nightmare Before ChristmasRated ★ 3.5
Fast FiveRated ★ 3.5
Tidal WaveRated ★ 4.0
Evan AlmightyRated ★ 3.5
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 3.5
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 4.0
HanbandoRated ★ 3.5
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 4.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 4.0
Shaolin SoccerRated ★ 3.5
MegamindRated ★ 3.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 5.0