Titles you rated
ChappieRated ★ 3.0
Jurassic WorldRated ★ 3.0
The Beauty InsideRated ★ 3.0
VeteranRated ★ 4.5
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 3.0
The ThroneRated ★ 3.5
The InternRated ★ 3.5
The MartianRated ★ 4.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 3.0
The PriestsRated ★ 3.5
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 1.5
Like for LikesRated ★ 2.5
ZootopiaRated ★ 5.0
DeadpoolRated ★ 3.5
Spirits' HomecomingRated ★ 3.5
The Jungle BookRated ★ 3.0
The Secret Life of PetsRated ★ 2.0
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 3.5
Rogue One: A Star Wars StoryRated ★ 3.0
La La LandRated ★ 5.0