Series
Ratings
91
DeodeumiTV: Udangtangtang AntenaRated ★ 4.0
Temptation IslandRated ★ 2.5- Damn Good CompanyRated ★ 5.0
Ask Us Anything Fortune TellerRated ★ 1.0- The Love of a Buzz CutRated ★ 3.5
Hot Stove LeagueRated ★ 4.5
KiddingRated ★ 3.5
KiddingRated ★ 4.0- Real Standup In KoreaRated ★ 1.0
Rated GRated ★ 4.0- Fork you Boss Season 1Rated ★ 3.0
Why Women KillRated ★ 2.0
Baek Jong-won's Alley RestaurantRated ★ 3.0
The Fishermen and the CityRated ★ 2.0
Traveler Season 1Rated ★ 4.5- 72 Seconds Season 1Rated ★ 4.5
Super BandRated ★ 5.0
Love NaggersRated ★ 4.0
The PackageRated ★ 3.5
Extraordinary YouRated ★ 3.5