Movies
Ratings
317
Under the SkinRated ★ 3.0
InsomniaRated ★ 3.5
V for VendettaRated ★ 4.0
CinderellaRated ★ 1.5
Han Gong-juRated ★ 4.0
In BrugesRated ★ 3.5
WantedRated ★ 3.0
The Maze RunnerRated ★ 3.5
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.5
NightcrawlerRated ★ 4.0
The DoubleRated ★ 3.5
Crouching Tiger, Hidden DragonRated ★ 3.5
Infernal AffairsRated ★ 2.5
The UnjustRated ★ 4.5
New WorldRated ★ 5.0
Gone GirlRated ★ 3.5
Nameless GangsterRated ★ 3.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
I Am Number FourRated ★ 2.5