Movies
Ratings
1006
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
A House of DynamiteRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
The FabelmansRated ★ 4.5
The BrutalistRated ★ 5.0
Bogota: City of the LostRated ★ 2.5
The Last Stop in Yuma CountyRated ★ 4.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
Dune: Part TwoRated ★ 5.0
ExhumaRated ★ 3.5
WonkaRated ★ 4.0
Son of SaulRated ★ 4.0
The Super Mario Bros. MovieRated ★ 4.0
BLUE GIANTRated ★ 4.0
Infinity PoolRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.5
OppenheimerRated ★ 5.0
Concrete UtopiaRated ★ 4.0
ElementalRated ★ 4.5