Titles you rated
The PittRated ★ 4.0
Peaky Blinders Season 6Rated ★ 4.0
Beef Season 1Rated ★ 5.0
Slam DunkRated ★ 4.5
Narco-SaintsRated ★ 4.5
If I Hadn't Met YouRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 3.0
Pachinko Season 1Rated ★ 5.0
Archive 81Rated ★ 4.0
The Silent SeaRated ★ 4.0
WandaVisionRated ★ 4.5
Hellbound Season 1Rated ★ 4.5
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
D.P.Rated ★ 4.5
Beyond EvilRated ★ 4.0
Behind Her EyesRated ★ 4.0
BridgertonRated ★ 4.0
And Then There Were NoneRated ★ 3.0
LostRated ★ 4.5
Secret GardenRated ★ 3.5