Titles you rated
Frances HaRated ★ 5.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
Architecture 101Rated ★ 0.5
WhiplashRated ★ 3.0
Midnight in ParisRated ★ 4.0
Stuart LittleRated ★ 3.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 0.5
UpRated ★ 3.5
Confession of MurderRated ★ 3.5
SunnyRated ★ 4.5
The NeighborsRated ★ 4.0
A Werewolf BoyRated ★ 3.5
Tidal WaveRated ★ 3.5
SilencedRated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 4.5
SecretRated ★ 4.5
TedRated ★ 3.5
Spirited AwayRated ★ 3.5
3 IdiotsRated ★ 4.0
The HostRated ★ 4.0