Titles you rated
Very Ordinary CoupleRated ★ 3.5
Friends with BenefitsRated ★ 3.5
Just MarriedRated ★ 4.0
Becoming JaneRated ★ 3.0
Maid in ManhattanRated ★ 3.0
Lucky Number SlevinRated ★ 3.0
Big BangRated ★ 2.5
12 Years a SlaveRated ★ 4.5
HairsprayRated ★ 3.0
Rules of DatingRated ★ 3.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.5
Someone SpecialRated ★ 3.0
Sad MovieRated ★ 2.5
The Break-UpRated ★ 2.5
Battle: Los AngelesRated ★ 3.0
A Good Day to Die HardRated ★ 4.0
My Sassy GirlRated ★ 2.5
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 3.5
The Berlin FileRated ★ 3.5
A Bittersweet LifeRated ★ 3.0