Titles you rated
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
The MatchRated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 3.0
The King's SpeechRated ★ 4.0
In the Mood for LoveRated ★ 4.0
Chungking ExpressRated ★ 3.5
A Better TomorrowRated ★ 4.0
NobodyRated ★ 3.0
The President's Last BangRated ★ 4.0
1987: When the Day ComesRated ★ 3.5
A Taxi DriverRated ★ 3.5
The First Slam DunkRated ★ 3.5
EscapeRated ★ 1.5
AbigailRated ★ 0.5
Ready or NotRated ★ 1.0
The TreacherousRated ★ 3.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
Children of MenRated ★ 3.5- PilotRated ★ 1.0
Alien³Rated ★ 2.5