Titles you rated
PastaRated ★ 3.0
Winter SonataRated ★ 3.5
Discovery of RomanceRated ★ 4.5
Full HouseRated ★ 3.0
Lovers in ParisRated ★ 3.5
Soonpoong ClinicRated ★ 3.5
Can We Get Married?Rated ★ 3.5
Coffee PrinceRated ★ 3.5
Yong PalRated ★ 3.0
Good DoctorRated ★ 3.0
You're My PetRated ★ 3.5
DoctorsRated ★ 3.5
Who Are You: School 2015Rated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.0
Secret GardenRated ★ 3.5
Friends Season 1Rated ★ 4.0- Gokusen Season 3Rated ★ 3.5
Gokusen Season 2Rated ★ 4.0
Gossip GirlRated ★ 3.5