Movies
Ratings
179
Your Name.Rated ★ 3.0
La La LandRated ★ 4.0
SingRated ★ 2.5
Doctor StrangeRated ★ 3.5
If Cats Disappeared From the WorldRated ★ 3.5
GhostbustersRated ★ 4.0
AcceptedRated ★ 2.5
VeteranRated ★ 3.0
Girls und Panzer der FilmRated ★ 4.0
Look Who's BackRated ★ 3.5
WantedRated ★ 3.0
Pacific RimRated ★ 4.0
Starship TroopersRated ★ 2.5
Rise of the GuardiansRated ★ 2.5
Kung FuryRated ★ 5.0
Star TrekRated ★ 3.0
Puss in BootsRated ★ 2.5
RangoRated ★ 3.0
Captain America: Civil WarRated ★ 3.5
How to Train Your DragonRated ★ 3.5