Titles you rated
ClickRated ★ 4.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 3.0
The Great GatsbyRated ★ 4.0
The ConcubineRated ★ 1.0
ChronicleRated ★ 4.0
HancockRated ★ 4.0
LimitlessRated ★ 4.5
JumperRated ★ 5.0
2012Rated ★ 3.5
District 9Rated ★ 4.0
WantedRated ★ 3.5
The HousemaidRated ★ 1.0
71: Into the FireRated ★ 3.5
The Day After TomorrowRated ★ 4.5
In TimeRated ★ 5.0
UnbowedRated ★ 4.0
DerangedRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 4.0
Source CodeRated ★ 4.5
I, RobotRated ★ 4.0