Series
Ratings
157
Money's WarfareRated ★ 3.5
All About EveRated ★ 3.0
1% of AnythingRated ★ 3.0
Uncontrollably FondRated ★ 2.5
Wonderful DaysRated ★ 3.0
My Husband Got a FamilyRated ★ 3.0
Memories of the AlhambraRated ★ 3.5
Capital ScandalRated ★ 5.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.0
I Need RomanceRated ★ 4.5
Jealousy IncarnateRated ★ 4.0
Special Affairs Team TENRated ★ 4.0
One Warm WordRated ★ 4.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 4.0
My Lawyer, Mr. JoRated ★ 4.0
Prison PlaybookRated ★ 4.0
Save MeRated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 5.0- Phantom SingerRated ★ 5.0
ResurrectionRated ★ 4.0