Titles you rated
A Hard DayRated ★ 4.5
The PhoneRated ★ 3.5
X-Men: First ClassRated ★ 3.5
A Violent ProsecutorRated ★ 4.0
Big MatchRated ★ 3.5
HauntersRated ★ 3.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
The Accidental Detective 2: In ActionRated ★ 3.0
MementoRated ★ 4.0
HelplessRated ★ 4.5
Ocean's ElevenRated ★ 4.0
Taken 3Rated ★ 4.0
School of RockRated ★ 3.5
We Are BrothersRated ★ 3.0
Intimate StrangersRated ★ 3.0
GhostbustersRated ★ 3.0
The SpiesRated ★ 3.0
TunnelRated ★ 3.5
InceptionRated ★ 5.0
The SuspectRated ★ 4.0