Movies
Ratings
364
HarbinRated ★ 3.5
The Kid with a BikeRated ★ 5.0
Like Father, Like SonRated ★ 4.5
Perfect DaysRated ★ 4.0
I Am LoveRated ★ 3.0
Your Name.Rated ★ 4.5
ArrivalRated ★ 4.0
The SacrificeRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
KafkaRated ★ 3.5
In the Realm of the SensesRated ★ 3.5
Wolf ChildrenRated ★ 4.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
The Sheriff In TownRated ★ 3.0
The MatchRated ★ 2.5
AnoraRated ★ 4.0
The SquareRated ★ 3.5
Before SunsetRated ★ 4.0
Before SunriseRated ★ 4.0
Portrait of a Lady on FireRated ★ 3.5