Series
Ratings
150
Gossip GirlRated ★ 4.0
Gossip GirlRated ★ 4.0
All InRated ★ 4.0
SuitsRated ★ 3.5
SuitsRated ★ 5.0
SuitsRated ★ 5.0
Money's WarfareRated ★ 4.0
The Last Scandal of My LifeRated ★ 4.5
Ballad of Seo-dongRated ★ 3.0- IslandRated ★ 4.0
Lovers in ParisRated ★ 3.0
Byul Soon GeomRated ★ 4.0
Byul Soon Geom Season 2Rated ★ 3.5
Winter SonataRated ★ 5.0
Byul Soon Geom Season 1Rated ★ 4.0
Surgeon Bong Dal HeeRated ★ 4.0
Autumn in My HeartRated ★ 5.0
On AirRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.5- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 3.5