Titles you rated
Strangers From HellRated ★ 4.0
KingdomRated ★ 4.5
The WitcherRated ★ 2.0
ChernobylRated ★ 5.0
The Seven Deadly SinsRated ★ 3.0
Orange Is the New BlackRated ★ 3.5
Game of Thrones Season 8Rated ★ 4.0
Sex EducationRated ★ 4.5
Altered CarbonRated ★ 4.0
WestworldRated ★ 4.0
Devilman: CrybabyRated ★ 4.0
Kingdom Season 1Rated ★ 4.0
A Series of Unfortunate EventsRated ★ 3.5
The Beauty InsideRated ★ 4.5
DisenchantmentRated ★ 5.0
A Series of Unfortunate EventsRated ★ 4.0
A Series of Unfortunate EventsRated ★ 4.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 3.5
Something in the RainRated ★ 4.0- InuYashaRated ★ 4.5