Movies
Ratings
46
Laurence AnywaysRated ★ 5.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 2.5
Night Train to LisbonRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 4.5
The NotebookRated ★ 4.0
The ClassicRated ★ 4.0
Se7enRated ★ 4.5
Life of PiRated ★ 4.5
577 ProjectRated ★ 4.0
HerRated ★ 4.5
BeginnersRated ★ 5.0
The AdoptedRated ★ 5.0
A Very Long EngagementRated ★ 4.0
AmélieRated ★ 4.5
Young & BeautifulRated ★ 4.0- WishRated ★ 4.0
Take This WaltzRated ★ 4.5
Ruby SparksRated ★ 4.5
The Diving Bell and the ButterflyRated ★ 4.5
Big FishRated ★ 4.5