Titles you rated
One Missed CallRated ★ 3.0
He Was CoolRated ★ 3.0- D-WarRated ★ 1.5
My Dear EnemyRated ★ 3.0
The TruckRated ★ 2.0
Hot Young BloodsRated ★ 2.0
Born To SingRated ★ 0.5
The ExecutionerRated ★ 3.0
Rikidozan: A Hero ExtraordinaireRated ★ 1.5
Cracked Eggs and NoodlesRated ★ 2.5
A LoveRated ★ 3.0
TaxiRated ★ 3.5
Mokpo the HarborRated ★ 2.0
The Mummy: Tomb of the Dragon EmperorRated ★ 3.5
HellcatsRated ★ 1.5
EpitaphRated ★ 1.5
Righteous TiesRated ★ 4.0
Fist of LegendRated ★ 4.0
The Suicide ForecastRated ★ 1.5
HostelRated ★ 4.0