Movies
Ratings
637
A Normal FamilyRated ★ 3.0
ParasiteRated ★ 5.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
AftersunRated ★ 5.0
A Tale of WinterRated ★ 2.5
Spring BlossomRated ★ 3.0
Paris, 13th DistrictRated ★ 4.0
DuneRated ★ 4.0
The Imitation GameRated ★ 3.5
ChefRated ★ 4.5
The PostRated ★ 3.0
Blue JasmineRated ★ 4.0
SpyRated ★ 4.0
The Talented Mr. RipleyRated ★ 3.0
NomadlandRated ★ 4.0
MinariRated ★ 4.0
The Secret: Dare to DreamRated ★ 1.5
A Girl Walks Home Alone at NightRated ★ 3.5
Charlie's AngelsRated ★ 2.0
Three SistersRated ★ 3.5