Titles you rated
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 4.5
Demon SlayerRated ★ 4.5
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 4.0
Brooklyn Nine-NineRated ★ 4.0
JinRated ★ 4.0
JinRated ★ 4.0
JoJo’s Bizarre Adventure STONE OCEANRated ★ 3.5
JoJo's Bizarre Adventure: Golden WindRated ★ 4.0
JoJo's Bizarre Adventure: Diamond is unbreakableRated ★ 5.0
JoJo's Bizarre Adventure: Stardust CrusadersRated ★ 5.0
JoJo's Bizarre AdventureRated ★ 5.0
AdolescenceRated ★ 4.0
KarmaRated ★ 4.0
Invincible Season 3Rated ★ 4.5
Invincible Season 2Rated ★ 4.0
Perfect WomanRated ★ 3.0
All InRated ★ 4.0
Love GenerationRated ★ 4.0
Long VacationRated ★ 4.5
HERO2014Rated ★ 4.0