Titles you rated
Hospital Playlist Season 2Rated ★ 2.5
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 3.0
Zero DayRated ★ 3.0
Beat CoinRated ★ 4.5
AdolescenceRated ★ 3.0
My Happy MarriageRated ★ 2.0
SPY x FAMILY Season 2Rated ★ 3.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 2Rated ★ 3.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 3.5
The Apothecary Diaries Season 2Rated ★ 3.0
The Apothecary DiariesRated ★ 3.0
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 4.5
Sakamoto DaysRated ★ 2.5
Kaiju No. 8Rated ★ 3.0- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 3.0
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 3.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 3.0
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 3.5
Demon SlayerRated ★ 3.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 2.0