Titles you rated
TitanicRated ★ 4.5
Iron ManRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
Monsters, Inc.Rated ★ 5.0
Howl's Moving CastleRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 5.0
InceptionRated ★ 5.0
TedRated ★ 4.5
GravityRated ★ 5.0
Spirited AwayRated ★ 5.0
WALL-ERated ★ 5.0
QuickRated ★ 4.0
UpRated ★ 4.0
DerangedRated ★ 2.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 3.5
The Dark KnightRated ★ 5.0