Movies
Ratings
750
SupermanRated ★ 2.5
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 2.0
F1: The MovieRated ★ 3.0
Thunderbolts*Rated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
HarbinRated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 3.5
Love in the Big CityRated ★ 3.0
Handsome GuysRated ★ 1.5
The Zone of InterestRated ★ 4.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 1.5
ChallengersRated ★ 3.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
Anatomy of a FallRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 2.0
WonkaRated ★ 2.0
Just My LuckRated ★ 2.0
DemolitionRated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 3.5