Series
Ratings
13
Long VacationRated ★ 5.0
Jujutsu KaisenRated ★ 3.0
Chainsaw ManRated ★ 1.5
Oshi no KoRated ★ 4.0
Beef Season 1Rated ★ 4.0
Bloody MondayRated ★ 4.0
D.P.Rated ★ 4.0
ReLIFE OVARated ★ 2.0
ReLIFERated ★ 2.0
Hot Stove LeagueRated ★ 4.5
The ProducersRated ★ 3.0
StrangerRated ★ 4.0
Anohana: The Flower We Saw That DayRated ★ 5.0