Titles you rated
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 5.0
Project ARated ★ 1.5
HelplessRated ★ 2.5
A Moment to RememberRated ★ 4.0
Tidal WaveRated ★ 1.5
Architecture 101Rated ★ 3.0
My Sassy GirlRated ★ 3.0- Take OffRated ★ 4.0
Howl's Moving CastleRated ★ 3.0
SilmidoRated ★ 5.0
FriendRated ★ 5.0
SecretRated ★ 4.0
SunnyRated ★ 4.0
The HostRated ★ 3.0
Woochi : The Demon SlayerRated ★ 3.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 5.0
The Man from NowhereRated ★ 4.5- WishRated ★ 4.0
War of the ArrowsRated ★ 5.0