Movies
Ratings
169
EarthRated ★ 5.0
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 2.0
New WorldRated ★ 4.0
The PrestigeRated ★ 4.0
BlindnessRated ★ 3.0
Red Cliff Part IIRated ★ 3.0
Red CliffRated ★ 3.0
The Prince of EgyptRated ★ 3.5
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 2.0
The Secret World of ArriettyRated ★ 3.0
MatildaRated ★ 3.5
The Divine WeaponRated ★ 3.0
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 3.0
Live Free or Die HardRated ★ 3.0
The AvengersRated ★ 2.5
Lady and the TrampRated ★ 3.0
Sherlock HolmesRated ★ 4.0
Ice Age: The MeltdownRated ★ 3.0
The Da Vinci CodeRated ★ 3.5
Wrath of the TitansRated ★ 3.0