Titles you rated
The UnjustRated ★ 4.0
The Man Standing NextRated ★ 3.5
AlienoidRated ★ 2.5
War for the Planet of the ApesRated ★ 4.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 5.0
ExhumaRated ★ 5.0
AvatarRated ★ 5.0
Marriage StoryRated ★ 5.0
The Family ManRated ★ 4.0
MinariRated ★ 3.5
Beastie BoysRated ★ 1.5
LeonRated ★ 4.5
Green BookRated ★ 5.0
MoneyRated ★ 2.0
Inside MenRated ★ 4.5- Inside Men: The OriginalRated ★ 4.0
LUCK KEYRated ★ 4.0
I Can SpeakRated ★ 3.5
BrokerRated ★ 2.0
OppenheimerRated ★ 3.0