Series
Ratings
29
Demon SlayerRated ★ 4.5
Chainsaw ManRated ★ 2.0
Jujutsu KaisenRated ★ 5.0
GirlsRated ★ 2.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 4.0
Modern FamilyRated ★ 5.0
Heart Signal Season 2Rated ★ 0.5
SuitsRated ★ 3.0
All InRated ★ 4.0
Modern FamilyRated ★ 5.0
His and Her CircumstancesRated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 6Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 5Rated ★ 5.0
How I Met Your MotherRated ★ 2.5
Killing EveRated ★ 1.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.5
Why Women KillRated ★ 5.0
The World of the MarriedRated ★ 4.0
Modern FamilyRated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 3Rated ★ 5.0