Titles you rated
Love ActuallyRated ★ 4.0
Pride & PrejudiceRated ★ 3.5
Bend It Like BeckhamRated ★ 4.0
AtonementRated ★ 4.0
Frances HaRated ★ 3.5
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 3.5
MudRated ★ 3.0
ArgoRated ★ 2.0
Farewell My ConcubineRated ★ 5.0
Like Father, Like SonRated ★ 3.0
3 IdiotsRated ★ 3.5
Death ProofRated ★ 4.5
The OmenRated ★ 4.0
Despicable Me 2Rated ★ 3.5
Gremlins 2: The New BatchRated ★ 4.0
GhostbustersRated ★ 4.0
Groundhog DayRated ★ 4.0
Welcome to the DollhouseRated ★ 5.0
Die HardRated ★ 4.0
Nobody KnowsRated ★ 4.0