Series
Ratings
50
Surgeon Bong Dal HeeRated ★ 4.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 4.0
Famous PrincessesRated ★ 4.5
Mrs. CopRated ★ 5.0
Attic CatRated ★ 3.5
Jewel in the PalaceRated ★ 4.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.0
LostRated ★ 5.0
LostRated ★ 5.0
LostRated ★ 5.0
Couple or TroubleRated ★ 3.5
Lovers in ParisRated ★ 5.0
Master of StudyRated ★ 3.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 3.0
Coffee PrinceRated ★ 4.0- Successful Story of a Bright GirlRated ★ 3.5
The Greatest LoveRated ★ 5.0
PastaRated ★ 4.5
Plus Nine BoysRated ★ 4.0