Movies
Ratings
461
HulkRated ★ 3.0
Romantic DebtorsRated ★ 2.5
Enter the DragonRated ★ 0.5
Clash of the TitansRated ★ 2.5
AlienRated ★ 3.5
King of BeggarsRated ★ 0.5
Fist of LegendRated ★ 3.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 2.5
Dragonball EvolutionRated ★ 0.5
Battle Royale II: RequiemRated ★ 3.0
A Better TomorrowRated ★ 2.5
Ghost RiderRated ★ 1.0
Piranha 3DRated ★ 3.5
The Legend Is Born: Ip ManRated ★ 1.5
S.I.U.Rated ★ 1.5
The Karate KidRated ★ 1.0
FearlessRated ★ 2.0
Never Back DownRated ★ 3.5
Volcano HighRated ★ 2.5
Ong-Bak: The Thai WarriorRated ★ 3.0