Movies
Ratings
764
Worst WomanRated ★ 3.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.0
C'est la vie!Rated ★ 4.0
50/50Rated ★ 4.0
CloserRated ★ 4.0
FamilyhoodRated ★ 3.5
On Your Wedding DayRated ★ 4.0
Alice in WonderlandRated ★ 4.0
The Theory of EverythingRated ★ 4.0
(500) Days of SummerRated ★ 4.5
Mr. Popper's PenguinsRated ★ 3.5
The WalkRated ★ 4.5
The Sound of MusicRated ★ 4.5
The TableRated ★ 4.0
Ted 2Rated ★ 2.5
PaddingtonRated ★ 3.5
Loving VincentRated ★ 3.5
CocoRated ★ 3.5
A MuseRated ★ 2.5
A Taxi DriverRated ★ 4.0