Titles you rated
Hur JunRated ★ 4.0
Something Happened in BaliRated ★ 4.0
Doctor WhoRated ★ 3.5
My GirlRated ★ 4.0
Ugly BettyRated ★ 4.0
Empress MyeongseongRated ★ 4.5
Ugly BettyRated ★ 3.5
The LegendRated ★ 3.0
D-DayRated ★ 3.0
I Need RomanceRated ★ 3.5
Stairway to HeavenRated ★ 4.0
TomatoRated ★ 4.5
I Need RomanceRated ★ 4.0
Full HouseRated ★ 5.0
Rascal SonsRated ★ 3.5
Mrs. CopRated ★ 4.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 4.0
Temptation of WifeRated ★ 4.0
Jang Ok Jung, Living by LoveRated ★ 4.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.0