Titles you rated
The Hateful EightRated ★ 4.0
Lovers' ConcertoRated ★ 3.5
The Conjuring 2Rated ★ 4.0
Jason BourneRated ★ 3.5
When Harry Met Sally...Rated ★ 4.0
Don't Cry for Me, SudanRated ★ 3.0
Ender's GameRated ★ 3.5
La Vie en RoseRated ★ 3.5
On Your MarkRated ★ 4.0
Jin Roh The Wolf BrigadeRated ★ 3.0
The Raid 2Rated ★ 4.0
The HuntedRated ★ 3.5
I, FrankensteinRated ★ 2.0
John WickRated ★ 3.5
10,000 BCRated ★ 3.0
Lone SurvivorRated ★ 3.0
Dracula UntoldRated ★ 2.5
Jack ReacherRated ★ 1.5
Taken 3Rated ★ 3.0
The Righteous ThiefRated ★ 2.5