Titles you rated
NopeRated ★ 4.0
Black Panther: Wakanda ForeverRated ★ 3.5
CloverfieldRated ★ 4.0
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 3.5
Confidential Assignment2: InternationalRated ★ 2.0
The BatmanRated ★ 4.5
The Gray ManRated ★ 3.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 5.0
HuntRated ★ 4.0
The Guardians of the Galaxy Holiday SpecialRated ★ 5.0
Thor: Love and ThunderRated ★ 3.0
Jurassic World: DominionRated ★ 3.0
The MechanicRated ★ 3.0
Independence Day: ResurgenceRated ★ 2.0
HustleRated ★ 5.0
The King's ManRated ★ 4.0
Face/OffRated ★ 4.5
GeostormRated ★ 4.0
OverlordRated ★ 2.5
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 5.0