Movies
Ratings
746
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 4.0
Call Me ChihiroRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.5
Crayon Shin-chan: Honeymoon Hurricane ~The Lost Hiroshi~Rated ★ 4.0
Crayon Shin-chan: Fierceness That Invites Storm! The Singing Buttocks BombRated ★ 4.0
Memories of MatsukoRated ★ 4.5
Kamome DinerRated ★ 4.0
When Morning Comes, I Feel EmptyRated ★ 3.0
Every Day A Good DayRated ★ 3.5
IncantationRated ★ 2.0- Crayon Shin-chan: Shrouded in Mystery! The Flowers of Tenkazu AcademyRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 3.5
The TranslatorsRated ★ 3.5
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 3.5
The Lost CityRated ★ 3.5
Ehrengard: The Art of SeductionRated ★ 3.0
Alienoid: Return to the FutureRated ★ 4.0
Enola Holmes 2Rated ★ 4.0
Enola HolmesRated ★ 3.5
Little WomenRated ★ 4.0