Movies
Ratings
141
Leave the World BehindRated ★ 3.5
Beauty WaterRated ★ 2.0
DuneRated ★ 3.5
Marriage StoryRated ★ 3.5
JokerRated ★ 4.0
Ad AstraRated ★ 3.0
Happy as LazzaroRated ★ 5.0
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 5.0
UsRated ★ 3.0
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 2.5
Alita: Battle AngelRated ★ 4.5
MAL MO E The Secret MissionRated ★ 2.5
Last ChildRated ★ 3.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 3.0
A Quiet PlaceRated ★ 3.0
The PostRated ★ 3.5
Dark Figure of CrimeRated ★ 3.0
ShameRated ★ 4.0
SearchingRated ★ 3.0
The Killing of a Sacred DeerRated ★ 3.5