Titles you rated
Forrest GumpRated ★ 4.5
Last HolidayRated ★ 4.5
(500) Days of SummerRated ★ 4.5
Laurence AnywaysRated ★ 4.5
Things to ComeRated ★ 4.0
UpRated ★ 4.5
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
The InternRated ★ 4.5
Jurassic WorldRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 3.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
King and the ClownRated ★ 4.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 5.0
Hedwig and the Angry InchRated ★ 4.5
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 4.5
Notting HillRated ★ 5.0
InterstellarRated ★ 5.0
Red CarpetRated ★ 3.5
Begin AgainRated ★ 4.5