Titles you rated
The MatchRated ★ 4.0
The HoldoversRated ★ 3.5
RevelationRated ★ 3.5
Like Father, Like SonRated ★ 4.0
SpencerRated ★ 3.0
EscapeRated ★ 3.5
Look BackRated ★ 4.5
John Wick: Chapter 4Rated ★ 3.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 2.5
Kingdom of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
Troll FactoryRated ★ 3.5
Lazy hitchhikers' tour de europeRated ★ 4.5
We Made a Beautiful BouquetRated ★ 4.0
MonsterRated ★ 4.5
ExhumaRated ★ 4.0
Parasyte: Part 2Rated ★ 3.5
Parasyte: Part 1Rated ★ 4.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
Yellow Door: ′90s Lo-fi Film ClubRated ★ 4.5
The KingRated ★ 3.5