Series
Ratings
39
Dear XRated ★ 3.5
Reply 1988Rated ★ 5.0- DoubtRated ★ 4.0
RevenantRated ★ 3.5
KarmaRated ★ 4.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.5- The FrogRated ★ 2.5
The TyrantRated ★ 3.5
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 4.5
ConnectionRated ★ 3.5
The 8 ShowRated ★ 2.5
Parasyte: The GreyRated ★ 4.0
A Killer ParadoxRated ★ 4.5
Marry My HusbandRated ★ 2.5
Turn to Me Mukai-kunRated ★ 4.0
The Worst of EvilRated ★ 3.5
Death's GameRated ★ 3.5
Be MelodramaticRated ★ 4.5