Titles you rated
Ghost HouseRated ★ 2.5
War of the ArrowsRated ★ 3.0
JumanjiRated ★ 3.0
A Tale of Two SistersRated ★ 3.0
Princess MononokeRated ★ 4.0
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 4.0
UpRated ★ 3.5
SunnyRated ★ 3.5
Home AloneRated ★ 3.0
Paranormal ActivityRated ★ 3.0
Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal SkullRated ★ 3.0
Big Hero 6Rated ★ 3.5
He's on DutyRated ★ 3.0
TedRated ★ 4.0
OrphanRated ★ 3.5
Shrek the ThirdRated ★ 3.0
QuickRated ★ 2.5
Stuart LittleRated ★ 3.0
TakenRated ★ 3.5
HauntersRated ★ 2.0