Movies
Ratings
409
The Beauty InsideRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 4.5
Inside OutRated ★ 5.0
CommitmentRated ★ 2.5
VeteranRated ★ 4.5
ChefRated ★ 4.5
The Classified FileRated ★ 4.0
Northern Limit LineRated ★ 5.0
Furious 7Rated ★ 5.0
WhiplashRated ★ 5.0
TwentyRated ★ 4.0
SocialphobiaRated ★ 4.0
The Imitation GameRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.5
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 3.5
Love Is in the AirRated ★ 2.5
The Basketball DiariesRated ★ 2.5
Black SwanRated ★ 4.0
HopeRated ★ 3.5